Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Ar ko nodarbojas VUMC?
Pēdējās izmaiņas veiktas:
11.12.2017

Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes (LU BVEF) Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs (VUMS) 10 gadu Latvijas tirgum  piedāvā mūsdienīgas un akreditētas vadības un uzņēmējdarbības tālākizglītības programmas projektu , finanšu un mārketinga vadības jomās . VUMC pasniedzēji ir Latvijas Universitātes izcilākie profesori un praktiķi, kas sniedz gan dziļu izpratni un nopietnas zināšanas, gan arī praktiski pielietojamas kompetences, kas būs pieprasītas nākotnē. VUMC klientu vidū ir Latvijas vadošie uzņēmumi, valsts un pašvaldību iestādes.

VUMC ir 10 akreditētas profesionālās pilnveides un vairākas desmit neformālās izglītības programmas  biznesa, projektu  un  finanšu vadības, uzņēmuma vadības,  mārketinga, t.sk. digitālā mārketingā,  pārdošanas vadības, digitālo prasmju un dizaina vadības jomā.

Programmu un kursu dalībniekiem ir iespēja ne tikai apgūt tirgu pieprasītas prasmes, bet arī sadzirdēt nozaru ekspertu viedokļus par makroekonomikas situāciju valstī un ES.

LU BVEF Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs nodrošina gan atklātos, gan korporatīvas apmācības, kā arī sniedz ekspertu konsultācijas uzņēmumiem pārdošanas, digitālā mārketinga, projektu un finanšu  vadības, nodokļu  jomā uzņēmumiem, organizācijām un nevalstiskām organizācijām.