VUMC piedāvā vadītāju līmeņa programmas, kas paredzētas, lai palīdzētu attīstīt biznesu eksporta tirgū, kļūt par labāko līderi un apgūt jaunākos rīkus un prasmes, kas nepieciešamas uzņēmuma vadīšanai strauji mainīgā vidē.

Saņem finansējumu no ERAF 50%-70% apmērā. Aizpildi formu, lai uzzinātu kāds finansējums pienākas Tev! -> Saņemt piedāvājumu

LU VUMC programmas ir izstrādātas, lai palīdzētu uzņēmuma vadītājam kļūt elastīgam un pielāgoties, lai būt priekšā mūsdienu konkurences biznesa vidē.

Programmas vada nozares eksperti, sniedzot praktiskās zināšanas un reālās pasaules pieredzi, lai palīdzētu uzņēmējiem gūt panākumus mūsdienu globālajā biznesa vidē. 

Attīsti savu biznesu, līdera prasmes un rīkus panākumu gūšanai kopā ar LU Vadības un uzņēmējdarbības mācību centru.

 

Adaptīvā līderība (LV)

Aicinām piedalīties praktiskas pieredzes programmā “Adaptivā līderība”, kur kopā ar citiem uzņēmumu vadītājiem - līderiem apgūstiet adaptīvās līderības prasmes, kas būs noderīgas šobrīd tik ļoti mainīgās pasaules izaicinājumu pārvarēšanai. Programma ietver izaugsmes un līderības principu izzināšanu, dizaina domāšanas principu apguvi un krīžu vadības un krīžu komunikācijas sintēzi. Uzzināt vairāk.

Export Training Course (ENG)

Kamēr citi uzņēmumi pavada gadus, cenšoties atrast pareizo ceļu eksporta uzsākšanai, rīkojies gudrāk, izstrādā savu eksporta stratēģiju 10 nedēļu laikā! Izmanto šo unikālo iespēju konsultēties ar mārketinga, eksporta un pārdošanas ekspertiem, lai saņemtu ieviešanai gatavus padomus un galvenos rīkus uzņēmuma mērķu sasniegšanai Ziemeļeiropas un/vai Dienvideiropas tirgos. Uzzināt vairāk.

Certified Digital Marketing Professional

Looking to upgrade your digital marketing skills and earn an international certification?  
It's essential to ensure you have up-to-date knowledge and skills in the field to drive your company's success. That's why you need the Certified Digital Marketing Professional (CDMP) Course by Digital Marketing Institute (DMI)! Learn more.

Sirds vadītā līderība

“Kā es varu kļūt par labāku līderi? ” - ir viens no aktuālākajiem jautājumiem, kurus uzdod vadītāji un līderi pārmaiņu laikā.  
Organizācijām ir nepieciešami vadītāji - līderi ar mūsdienīgu līderības kompetenci, kas apvieno cilvēciskumu, autentiskumu un spēju radīt iekļaujošu vidi uzņēmuma izaugsmei. Vadītāju izcilības pilnveides programma ir radīta, lai sniegtu dziļu izpratni par Sirds vadītas līderības principiem, kurus praktiski pielietot uzņēmuma/struktūrvienības vadībā. Uzzināt vairāk.


LU VUMC sadarbības partneri 

 Digital Marketing Institute 

 Business Network International (BNI)

 Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija (MASOC)
 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK)
 Latvijas elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija (LETERA)

 Latvijas Telekomunikācijas asociācija (LTA)