Uzzini par iespēju apmācīt darbiniekus izmantojot ERAF fondu līdzfinansējumu -> Saņemt piedāvājumu

Mācību programma ir balstīta uz praktiskiem piemēriem un uzdevumiem, kas ir aktuāli dažādās industrijās un tā Jums sniegs datu apstrādes prasmes no A līdz Z, izmantojot mūsdienīgus, jaudīgus datu apstrādes rīkus, kas ir integrēti Power BI aplikācijā. Mūsdienās gandrīz jebkurā profesijā un uzņēmējdarbības nozarē būtiska nozīme ir datiem, bet datu ir ļoti daudz un tie ir ļoti dažādi - finanšu, pārdošanas, klientu, darbinieku un citi. Datu savlaicīga, ērta un kvalitatīva apstrāde ir uzņēmuma konkurētspējas pamatā.

Vebinārs - PowerBI biznesa analīze un vizualizācija

 Kam paredzēta programma

Programma paredzēta tiem, kuri ikdienā jau strādā ar Microsoft Excel un vēlas iemācīties veikt rutīnas darbu automatizāciju, automatizēt datu iegūšanu no vairākiem avotiem, automatizēt jebkāda veida atskaišu sagatavošanu un vizualizēt datu apstrādē iegūtos rezultātus.

 Programmā tiks strādāts ar digitālajiem rīkiem

Excel, Power BI, datu analītika, datu vizualizācija, datu inteliģence, datu automatizācija, lielie dati, PowerQuery, PowerPivot, DAX 

 Tēmas

 1. Datu organizēšanas pamati, datu higiēna 
 2. Datu avoti un datu iegūšana ar PowerQuery 
 3. Datu transformācija un ievads M (data Mushup language) 
 4. Datu apvienošanas un grupēšanas automatizācija 
 5. Datu vizualizācijas automatizēšana ar Power BI  
 6. Datu relācijas modeļi un ievads DAX 
 7. Datu analītika ar DAX (Data Analysis eXpression Language) 
 8. DAX tabulas funkcijas 
 9. DAX iterācijas 
 10. DAX darbs ar datumiem 
 11. Power BI atskaišu veidošana 
 12. Power BI publicēšana Web un Cloud u.c. 

 Pasniedzēji

Aivis Pavlovs. Sertificēts Microsoft Power BI Data Analyst Associate un Azure Data Engineer Associate speciālists ar vairāk nekā 5 gadu pieredzi datu vizualizācijas un analītikā platformā Power BI. Specializējas datu attēlošanā lietotājiem viegli pārskatāmā un ērti lietojamā veidā, izmantojot dažāda veida vizualizācijas un citus atskaišu elementus. Par šo tēmu vadījis specializētas apmācības vairāku uzņēmumu komandām: “Microsoft”, “Procter & Gamble”, “KPMG”, “Chevron”, “SEB”, “KFH”.

Eļčin Džafarov (Elchin Jafarov) ieguvis maģistra grādu (MBA) Stokholmas Universitātē un kvalifikāciju matemātiskajā statistikā un finanšu matemātikā Aktuāru Institūtā (Institute of Actuaries), Lielbritānijā. Eļčinam ir vairāk kā 15 gadu liela pieredze finanšu vadībā tādos uzņēmumos, kā General Electric Group (ASV) un Citadele Group (ASV un /Latvijā) u.c. Ikdienā strādā ar Excel, PowerQuery, Power BI un R programmēšanu, pārvalda R, VBA, m, DAX, C#, SQL, HTML/CSS u.c. tehnoloģijas, izstrādā lietotnes, datubāzes, web risinājumus, konsultē datu plūsmu sakārtošanu, automatizāciju un IT sistēmu ieviešanu. Vadījis specializētas apmācības vairāku uzņēmumu komandām: “Swedbank”, “4Finance”, “Latvenergo”, “UPB”, “ALTUM”, “Citadele Bank”, “Twino”, “Signet Bank”, “BlueOrange Bank”. 

 Grafiks

Mācības notiks 1 vai 2 reizes nedēļā, darba dienu vakaros no plkst. 18.00 līdz 21.45 

Programmas apjoms ir 80 akadēmiskās stundas un ilgums - 3 mēneši

Nodarbības tiešsaistē - 48 akadēmiskās stundas 

Praktiskie patstāvīgie vai grupas darbi neklātienē - 32 akadēmiskās stundas

 Maksa par dalību apmācībās

Par uzņēmuma vai personīgajiem līdzekļiem - 637 eiro

 

Uzzini vairāk par maksājumu iespējām un atlaidēm, kā arī saņem konsultāciju par programmas izvēli rakstot uz profesionalis@lu.lv vai zvanot 29198484