Kursa ietvaros dalībnieki apgūs investīciju veikšanai nepieciešamās zināšanas no pamatprincipiem līdz izvērtētiem ieguldījumiem ar mērķi audzēt personīgo bagātību akciju tirgos.

Ja 2001.gadā 23.oktobrī tā vietā, lai iegādātos Apple Ipod par 399$, šī summa tiktu ieguldīta Apple akcijās, tad šodien 10.11.2021. iegādātās akcijas būtu 176 000$ vērtas. Mēs ticam, ka investīcijas akciju tirgos ir veids, kā audzēt personīgo bagātību. Un zināšanas par investēšanu pieaugušam cilvēkam ir tikpat svarīgas, kā lasītprasme bērnam. Tāpēc esam izveidojuši 12 nedēļu programmu, lai palīdzētu izprast investēšanas pamatprincipus tā, lai dalībnieki spētu atrast investīciju iespējas, izvērtēt tās un kursa noslēgumā iegādāties pirmās akcijas Baltijas vai Amerikas akciju tirgos.

Kurss izstrādāts sadarbībā ar miniakselerators.lv, kuru absolvējuši vairāk kā 1500 dalībnieki kopš 2016.gada par eBay, Etsy, Amazon un NoCode.

Kompetences

Datu analīze

Kam paredzēts kurss

Tiem, kam ir interese par investēšanu akciju tirgos, bet nav dziļas zināšanas.

Nepieciešams priekšzināšanu līmenis:

• Datora, interneta pārlūkprogrammu un MS Office lietošanas pamatprasmes;
  • Prasmes pieslēgties un piedalīties tiešsaistes nodarbībām caur MS Teams vai Zoom;
  • Angļu valoda vidējā līmenī vai spēja izmantot Google translate.

Kursā tiks strādāts ar digitālajiem rīkiem

Google Sheets vai Excel automātiskai nišas pievilcības aprēķināšanai

• Ieguldīšanas pamatprincipi
  • Ievads finanšu tirgos
  • Akciju identificēšana digitālās platformās
  • Investīciju objekta digitālā biznesa analīze
  • Ievads finanšu analīzē, izmantojot digitālas datubāzes
  • Investīciju brokera izvēle
  • Investīciju stratēģiju veidi un pielietošana
  • Investīciju portfeļa pārvaldīšanas principi

Kaspars Peisenieks - Investoru Kluba izpilddirektors, neatkarīgs personīgo finanšu un investīciju eksperts ar 15 gadu pieredzi. Vairākus gadus pārvaldījis turīgu personu investīciju portfeļus vietējā kapitāla bankā. Pasniedz lekcijas un seminārus par personīgo finanšu un investīciju tēmām. Izglītība: Maģistrs finanšu vadībā Banku augstskolā, MBA no SBS Šveices biznesa skolas, CFA analītiķa sertifikāts.

Jānis Dzenis - 15 gadu pieredze stradājot finanšu konsultaciju, banku un apdrošināšanas nozarēs.  Konsultējis pirkšanas-pārdošanas darījumus un apvienošanās-sadalīšanās lielākajam pasaules bankām un investīciju pārvaldītājiem. Ieguvis Londonas Biznesa Skolas Finanšu maģistru un Latvijas Universitātes Psiholoģijas maģistru.

Gints Turlajs - Konsultāciju uzņēmuma vadītājs jau vairāk kā 10 gadus, pašlaik 4 uzņēmumu valdes loceklis. Iepriekš strādājis arī SEB, Latvijas Bankā, Eiropas komisijā, Ekonomikas ministrijā u.c. Veicis akadēmisko darbību (pasniegšanu utml.) 4 augstkoās (SSE Riga, Banku augstkola, RTU, RSU). Studējis 4 augstskolās (SSE Riga, Syddansk Universitet, LU, RTU), Ekonomikas doktora grāda pretendents, ieguvis divus maģistra grādus, Latvijas Biznesa konsultantu asociācijas valdes loceklis, bijušais Latvijas Jauno zinātnieku apvienības prezidents un Latvijas ekonomistu asociācijas valdes loceklis.

Ņikita Šapurovs - CFA ir projektu vadītājs Deloitte Latvia finanšu konsultāciju nodaļā. Viņa pieredze iekļauj konsultēšanu pirkšanas-pārdošanas darījumos un uzņēmuma vērtēšanas projektu vadīšanu lielākajiem investīciju pārvaldītājiem Baltijā un Centrāleiropā. Pirms Deloitte Ņikita strādāja globālās ekonomikas konsultāciju uzņēmumā Londonā. Ņikita ir ieguvis Londonas Ekonomikas skolas maģistru un Londonas Universitātes koledžas bakalauru ekonomikā, kā arī CFA (Chartered Financial Analyst) analītiķa sertifikātu.

Kursa apjoms ir 80 akadēmiskās stundas

Nodarbības tiešsaistē - 32 akadēmiskās stundas

Praktiskie patstāvīgie vai grupas darbi - 48 akadēmiskās stundas

Maksa par dalību apmācībās