Pasākuma programma un reģistrācija
 

Vairāki tūkstoši gudro un ziņkārīgo personu, kam patīk mūžizglītība, satikās LU Vadības un Uzņēmējdarbības mācību centrā pēdējo 4 gadu laikā, lai pilnveidotu gan sevi, gan dzīvi, kas ir apkārt mums. Tā pat kā dziesmu svētku dalībnieki, kuri 4 gadus apvieno spēkus, lai kopā baudītu sadarbības iespaidīgu rezultātu! 

Aicinām Tevi uz pasākumu, kas ir mūsu sadarbības rezultāts - "Tavas karjeras nākotne: kur satiekas cilvēki un modernās tehnoloģijas", kas notiks 2023.gada 7. septembrī inovatīvajās LU Zinātņu mājās Jelgavas ielā 3. 

Tu uzzināsi kā attīstīt karjeru strauji mainīgos apstākļos un saņemsi ieteikumus no starptautiskajiem ekspertiem, kuri atlidos uz Rīgu no Itālijas un Kanādas, lai padalītos ar pēdējām aktualitātēm cilvēku un mākslīgā intelekta mijiedarbības jomā. 

Tu varēsi uzdod sev ļoti svarīgus  jautājumus, lai saprastu, kā attīstīsies Tava karjera, ņemot vērā industriālās revolūcijas jauno posmu, kas saistīts ar mākslīgo intelektu. Pārdomāsi kuras no 56 prasmēm, kas ir svarīgas nākotnes darbam Tev jau ir un kuras jāpilnveido, lai veiksmīgi attīstītu savu karjeru. 

Runātāji:  

Irina Bausova 

Irina - LU Vadības un uzņēmējdarbības mācību centra līdere, interaktīvo biznesa spēļu projekta attīstītāja, patīk iedziļināties skaitļos un saredzēt tendences, iedvesmot un rūpēties par attīstību. Stāstīs par 56 prasmēm, kas ir svarīgas, lai veiksmīgi attīstītu karjeru. 

Dace Lāce 

Dace - LU Vadības un uzņēmējdarbības mācību centra attīstības cilvēks un augstākā līmeņa personāla vadības konsultante ar starptautisko pieredzi. Daces sirdij tuva ir talantu atklāšana, kā arī veiksmīgu karjeru veidošana, balstoties uz indivīda talantiem. Ir gatava atklāt dažus noslēpumus kā plānot karjeru pārmaiņu un nenoteiktības laikā. 

Ainārs Ērglis

Ainārs - ir vairāk nekā 30 gadus pieredzējis žurnālists un sabiedrisko attiecību speciālists. Viņš ir vadījis liela mēroga sabiedrību mainošus pasākumus. Pirms pāris gadiem kopā ar domu biedriem izveidojis biedrību "Veselīga Latvija", kuras mērķis ir veicināt, lai 2050. gadā Latvija būtu laimīgākā valsts pēc laimes indeksa, veselības, dzīves ilguma un zinību līmeņa pasaulē. 

Andrei Doktoroff


Andrejs - veiksmīgs un augsti pieredzējis uzņēmējs-investors, kurš jau vairāk nekā 15 gadus veido un attīsta IT uzņēmumus. Šobrīd Andrejs fokusējas uz projektu, kas ir veltīts mākslīgā intelekta attīstībai ar spēju noteikt cilvēka prāta un uzvedības modeļus pēc fotogrāfijām. Andreja neizsīkstošā aizraušanās saistās ar sistēmisku un tehnoloģisku risinājumu radīšanu, kuru galvenais mērķis ir ievērojami uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, veicināt korporatīvo labklājību, kā arī paaugstināt uzņēmumu produktivitāti un efektivitāti. 

Balazs Horvath  

Balažs ir pieredzējis uzņēmējs, treneris, apmācības speciālists un datu zinātnieks ar plašu pieredzi inovāciju un uzņēmējdarbības jomā. Viņš ir četru uzņēmumu līdzdibinātājs, tostarp izglītības tehnoloģiju uzņēmuma "Kimitisik", kas specializējas mācību pieeju inovācijā un inovāciju izglītībā, kā arī programmatūras aģentūras un programmatūras konsultāciju uzņēmuma, kas specializējas digitālajā transformācijā. Balažs absolvējis doktorantūras studijas datu zinātnes jomā, specializējoties izglītības procesiem. Viņa uzņēmējdarbības ceļš sākās pirms 10 gadiem, un tas viņu padarīja aizrautīgu, lai iedrošinātu citus radīt ietekmi līdzīgā ceļā. Viņš ir dzīvojis vairākās valstīs, lai uzzinātu par citām kultūrām, un pašlaik viņš no Vankūveras, Kanādas, vada savu uzņēmumu paplašināšanos uz jauniem tirgiem. 

Lucio Lamberti  

Lucio  ir mārketinga profesors Milānas Politehniskā Universitātē. Lucio ir uzrakstījis vairāk nekā 80 publikācijas prestižos indeksētajos žurnālos un konferencēs. Būdams Metaverse mārketinga laboratorijas zinātniskais direktors un Ph.E.E.L. koordinators, viņš pēta lietotāju uzvedību caur imersīvām tehnoloģijām un reflektē par jaunu produktu palaišanu tirgū. Lucio ir Polimi Vadības augstskolas Frontiers in Communication asociētais redaktors un Ķīnas nodaļas delegāts. Ar plašu projektu virzīšanas pieredzi viņš ir strādājis ar tādiem slaveniem uzņēmumiem kā Vodafone, Ferrari un Nestlé. Pieprasīts žurnālists mārketinga un digitālās transformācijas jomā, viņš sniedz ieguldījumu lielākajos Itālijas plašsaziņas līdzekļos. 

Federico Maggipinto

Federico Maggipinto ir informācijas un biznesa organizācijas inženieris, kurš ieguvis maģistra grādu vadības inženierijā Politecnico di Milano ar specializāciju digitālās biznesa inovācijās. Pašlaik viņš ir pētnieks Vadības, ekonomikas un rūpnieciskās inženierijas departamentā. Federico pētnieciskās intereses ir saistītas ar patērētāju uzvedības izpēti dažādos kontekstos, sākot no tradicionālajiem pirkšanas procesiem līdz virtuālajai realitātei un darbības apstākļiem. Viņš aktīvi piedalās dažādās pētniecības iniciatīvās, kas tiek veiktas Automobiļu pieredzes dizaina (AXD) laboratorijā, Metaverse mārketinga laboratorijā (MML) un Fizioloģijas, emociju un pieredzes (PhEEL) laboratorijā.

Dalības maksa:   

Kļūsti par LU VUMC Draugu un saņem 85% atlaidi dalībai konferencē (kļūt par draugu):  

Ar atlaidi: 10 EUR  

Parastā dalības cena: 65 EUR  

Konference notiks 2023. gada 7. septembrī klātienē Rīgā (Jelgavas ielā 3) un tiešsaistē. Vietu skaits ir ierobežots. 

 
Pasākuma programma un reģistrācija

Dalīties