Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Profesionālās pilnveides programmas jaunajā semestrī

22.10.2015.

Jau tagad var pieteikties rudens semestra programmām finanšu vadībā, mārketingā, projektu vadībā. Iegūstiet profesionālās pilnveides apliecību vienā semestrī. Iepazīstieties ar programmu saturā iekļautajiem finanšu kursiem, mārketinga kursiem un projektu vadības kursiem.

Sāciet rudeni ar jaunu apņemšanos - ieguldīt sevī un apmeklēt profesionālās pilnveides programmas. Mūsu piedāvātās programmas ietver dažādus mūžizglītības kursus, kas sniegs Jums jaunas zināšanas finanšu vadībā, mārketingā, projektu vadībā.

Profesionālās pilnveides programmas plānots uzsākt 2016.gada septembrī un mācības noritēs divas reizes nedēļā darbadienu vakaros plkst. 18.00-21.30 Aspazijas bulvārī 5, Rīgā. 

Apgūstiet praktisko mārketingu, kas ietver vairākus mārketinga jomā būtiskus kursus: mārketinga pamati, kursi par mārketinga komunikāciju un interneta mārketingu, zīmolu veidošanas kursi, kurss par mārketinga pētījumiem un patērētāju uzvedību. Visas šīs dienas lasa pasniedzēji, kas ir katrs specializējies kādā no kursu tēmām. Iegūstiet kompleksas mārketinga zināšanas.

Mūsu programma Finanšu vadība un plānošana maziem un vidējiem uzņēmumiem ir sevišķi pieprasīta starp uzņēmumu vadītājiem, finanšu vadītājiem un citiem speciālistiem, kas darbojas mazos uzņēmumos un vēlas padziļināt savas zināšanas finansu kursos. Finanšu vadības kursi ietver trīs moduļus. Pirmajā modulī tiek aplūkoti finanšu vadības pamati (finanšu rezultāti, naudas plūsma, pārskati, analīze, interpretācija). Otrajā modulī tiek aplūkota finanšu budžetu plānošana, analīze un koriģēšana. Trešais finanšu kursu modulis veltīts uzņēmuma vērtības noteikšanai un vadīšanai.

Praktiskās projektu vadības programma sniedz padziļinātu ieskatu projektu iztrādē, organizācijā, plānošanā un uzraudzībā. Kursu docē pieredzējuši pasniedzēji, kas ne tikai ilgstoši darbojas projektu vadības apmācību jomā, bet ir arī šīs jomas praktiķi. Programmā tiek aplūkotas arī biežāk pieļautās kļūdas ES projektos, projektu vadīšanas process, Projekta izstrāde, izmaksu un ieguvumu analīze; Projekta dizaina veidošana; Projektu plānošana; Projektu plānošana ar MS Project (praktiskie darbi); Projekta uzraudzība un noslēgums.

⇒ Programmu apraksts

⇒ Pieteikties