Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Kā pareizi izvēlēties programmu, izmantojot kuponu metodi

18.05.2012

Kā pareizi izvēlēties programmu, izmantojot kuponu metodi? Lai Jūs varētu sasniegt maksimālu efektu, izmantojot kuponu metodi, pirms doties uz NVA, uzdodiet sev vairākus jautājumus. Atbilstoši Izglītības līkumam klausītājs ir tiesīgs izvēlēties jebkuru mācību iestādi un programmu, kas viņu interesē.

NVA piedāvā vairākas programmas.

Jums noteikti izveidosies  savs priekšstats par to, kura programma Jums būtu lietderīgāka, bet, ja tomēr Jūs māc kādas šaubas vai nevarat līdz galam izprast sev vēlamo rezultātu, labāk uzdot vairākus jautājumus programmas īstenotājiem.

Svarīgākie jautājumi:

1.       Pastāstiet mācību iestādes atbildīgai personai  par mērķi , kuru Jūs gribētu sasniegt, apgūstot šo programmu, kā arī par savu iepriekšējo pieredzi

2.       Detalizēti izpētiet programmā iekļautos jautājumus. Vai tie atbilst Jūsu cerībai?!

      Noskaidrojiet, kādi rezultāti, apgūstot programmu, ir paredzēti, kā arī cik daudz stundu tiek veltītas praktiskajiem uzdevumiem.  Vai ir paredzēti praktiskie rezultāti, kādi?

4.        Apskatieties pasniedzēju CV, vai tajos ir norādīta pasniedzēju praktiskā pieredze, un kas vēl svarīgāk – pasniegšanas pieredze pieaugušiem cilvēkiem.

Konkrētu risinājumu var izveidot, aprunājoties ar mācību speciālistiem. Zvaniet! Mēs atbalstīsim Jūsu cerības, vēlmes, idejas!