Klausītājiem tiek piedāvāta programmas, kuras mērķis ir piedāvāt zināšanas un praktiskas iemaņas, kas atbilst šī brīža darba tirgus pieprasījumam Python3 tīmekļa lietotnes izstrādes jomā. Python programmēšanas valoda strauji attīstās un šobrīd ieņem pirmo vietu globālajā programmēšanas valodu topā (pēc respektablā PYPL reitinga). Šī programma ir paredzēta iesācējiem bez Python programmēšanas priekšzināšanām, kā arī praktizējošiem programmētājiem, kuri grib apgūt Python3 valodu tīmekļa lietotņu izstrādei.

Mērķauditorija

Šī programma ir paredzēta iesācējiem bez Python programmēšanas priekšzināšanām, kā arī praktizējošiem programmētajiem, kuri grib apgūt Python3 valodu tīmekļa lietotņu izstrādei.

1. Python programmēšanas valodas pamati
  2. Plūsmas kontroles rīki
  3. Datu struktūras. Moduļi
  4. Datu ievade un izvade
  5. Kļūdas un izņēmumi
  6. Klases
  7. Virtuālās vides un paketes
  8. Operētājsistēma Linux, tās pārvaldīšana
  9. Python pamati
  10. Integrētas izstrādes vides, populārākie kodu redaktori
  11. Python programmēšanas vides uzstādīšana, svarīgu bibliotēku ielādēšana
  12. Kodu versiju kontroles vide Git un tai atbilstošas programmas
  13. Interneta un tīmekļa lietotnes darbības pamatprincipi.
  14. Datu bāzes pārvaldības sistēmas tīmekļa lietotņu izstrādei
  15. Python tīmekļa lietotņu izstrādes vide Django
  16. Drošības principi, autentifikācijas tehnoloģija un to izstrāde
  17. Koda testēšana un kļūdu novēršana
  18. Tīmekļa vietņu lokalizācija
  19. Tīmekļa vietņu palaišana publiskai lietošanai

Eļcin Džafarov, ieguvis maģistra grādu (MBA) Stockholmas Universitātē un kvalifikāciju matemātiskajā statistikā un finanšu matemātikā Aktuāru Institūtā (Institute of Actuaries), Lielbritānijā. Eļčinam ir vairāk kā 15 gadu liela pieredze finanšu vadībā tādos uzņēmumos kā General Electric Group (ASV) un Citadele Group (ASV un /Latvijā) u.c. Ikdienā strādā ar Excel, PowerQuery, Power BI un R programmēšanu, pārvalda R, VBA, m, DAX, C#, SQL, HTML/CSS u.c. tehnoloģijas, izstrādā lietotnes, datubāzes, web risinājumus, konsultē datu plūsmu sakārtošanu, automatizāciju un IT sistēmu ieviešanu. Vadījis specializētas apmācības vairāku uzņēmumu komandām: “Swedbank”, “4Finance”, “Latvenergo”, “UPB”, “ALTUM”, “Citadele Bank”, “Twino”, “Signet Bank”, “BlueOrange Bank”.

Dmitrijs Zubriks ir vadošais programmatūras arhitekts un izstrādātājs uzņēmumā “Sellfy”. Amazon Web Services (AWS) profesionāli sertificēts DevOps inženieris un risinājumu arhitekts. Dmitrijs ir strādājis tādos uzņēmumos, kā “Uber” un “Rambler”. Izstrādājis platformas valdības institūcijām un asinhronas platformas lielākajai B2B tiešsaistes spēļu kompānijai. Ieguvis bakalaura grādu datorzinātnēs Ņūkāslas universitātē (Lielbritānijā).

Mācības notiks tiešsaistē, darba dienu vakaros no plkst. 18.00 līdz 21.30 vienu vai divas reizes nedēļā. Latvijas Universitātes filiālēs nodarbības notiks sestdienās no plkst. 10.00 līdz 17.00.

Programmas apjomis ir 160 akadēmiskās stundas (1 akadēmiskā stunda – 45 min.).

Teorētiskā daļa –  66 akadēmiskās stundas.

Praktiskā daļa – 94 akadēmiskās stundas.

Programmas ilgums - 4 mēneši

Maksa