Digitālās prasmes vadītāja darbā ir mūsdienu aktualitāte un nepieciešamība, kas nodrošina uzņēmuma darbības nepārtrauktību arī attālinātā darba apstākļos. Piesakies, ja vēlies apgūt kā veiksmīgi radīt digitālu organizāciju kultūru, attīstīt vadības prasmes un sadarboties ar komandu efektīvi izmantojot digitālus rīkus un tehnoloģijas.

Apmācību laikā programmas dalībnieki apgūs prasmes izveidot un nodrošināt digitālo organizācijas kultūru uzņēmumā, veiksmīgi izvēloties un pielietojot atbilstošākos rīkus. Pasniedzēji sniegs praktiski pielietojamas zināšanas par darbu ar komandu un vadību digitālajā vidē, respektējot paaudžu un kultūru dažādību un izmantojot digitālās tehnoloģijas un rīkus

Uzņēmumu vai struktūrvienību vadītāji, kas ikdienā lieto datorus, digitālus rīkus un tehnoloģijas, un vēlas pilnveidot un efektīvāk izmantot šos rīkus uzņēmuma vai struktūrvienības vadībā.

• Drošība digitālajā vidē.
  • Digitālā kultūra organizācijā.
  • Darbs ar komandu digitālajā vidē.
  • Vadītājs un līderis digitālajā vidē.
  • Digitālās kompetences vadītāja darbā un uzņēmumu vadībā.

Mg.sc. Dace Lāce, personāla vadības konsultāciju uzņēmuma “Talent Art” īpašniece un vadītāja. Dacei Lācei ir 19 gadus sekmīga darba pieredze personāla vadības konsultatīvajos un talantu attīstības projektos Latvijā un starptautiski, kā arī individuālajās vadītāju attīstības programmās.

Mg.oec. Jeremejs Reinis Druvietis, vadītājs, producents, kas 20 gadu laikā ir guvis vadības pieredzi, īstenojot nacionāla un starptautiska mēroga projektus kultūras, IT un radošo industriju jomās. Pasniedz Latvijas universitātē, Banku augstskolā, SIA Komercizglītības centrs. Studē Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes doktorantūrā, tēma Līderība laika pārvaldībā, ICF ACTP kouča sertifikāts.

Mācības notiks darba dienu vakaros no plkst. 18.00 līdz 21.45 vienu vai divas reizes nedēļā.

Programmas apjoms ir 160 stundas un ilgums – 4 mēneši.

Teorija tiešsaistē - 76 stundas (no tām 42 stundas patstāvīgi).

Praktiskie darbi tiešsaistē - 84 stundas (no tām 48 stundas patstāvīgi).

E-pasts: profesionalis@lu.lv

Tālr.: 67034983; 29198484