Izglītības programma ir balstīta uz praktiskiem piemēriem un uzdevumiem, kas ir aktuāli dažādās industrijās un tā Jums sniegs datu apstrādes prasmes no A līdz Z, izmantojot mūsdienīgus, jaudīgus datu apstrādes rīkus, kas ir integrēti Power BI aplikācijā. Mūsdienās gandrīz jebkurā profesijā un uzņēmējdarbības nozarē būtiska nozīme ir datiem, bet datu ir ļoti daudz un tie ir ļoti dažādi - finanšu, pārdošanas, klientu, darbinieku un citi. Datu savlaicīga, ērta un kvalitatīva apstrāde ir uzņēmuma konkurētspējas pamatā.

Vebinārs - PowerBI biznesa analīze un vizualizācija

Mērķauditorija

Programma paredzēta tiem, kuri ikdienā jau strādā ar Microsoft Excel un vēlas iemācīties veikt rutīnas darbu automatizāciju, automatizēt datu iegūšanu no vairākiem avotiem, automatizēt jebkāda veida atskaišu sagatavošanu un vizualizēt datu apstrādē iegūtos rezultātus.

1. Datu organizēšanas pamati, datu higiēna
  2. Datu avoti un datu iegūšana ar PowerQuery
  3. Datu transformācija un ievads M (data Mushup language)
  4. Datu apvienošanas un grupēšanas automatizācija
  5. Datu vizualizācijas automatizēšana ar Power BI
  6. Datu relācijas modeļi un ievads DAX
  7. Datu analītika ar DAX (Data Analysis eXpression Language)
  8. DAX tabulas funkcijas
  9. DAX iterācijas
  10. DAX darbs ar datumiem
  11. Power BI atskaišu veidošana
  12. Power BI publicēšana Web un Cloud u.c.

Eļčin Džafarov (Elchin Jafarov) ieguvis maģistra grādu (MBA) Stokholmas Universitātē un kvalifikāciju matemātiskajā statistikā un finanšu matemātikā Aktuāru Institūtā (Institute of Actuaries), Lielbritānijā. Eļčinam ir vairāk kā 15 gadu liela pieredze finanšu vadībā tādos uzņēmumos, kā General Electric Group (ASV) un Citadele Group (ASV un /Latvijā) u.c. Ikdienā strādā ar Excel, PowerQuery, Power BI un R programmēšanu, pārvalda R, VBA, m, DAX, C#, SQL, HTML/CSS u.c. tehnoloģijas, izstrādā lietotnes, datubāzes, web risinājumus, konsultē datu plūsmu sakārtošanu, automatizāciju un IT sistēmu ieviešanu. Vadījis specializētas apmācības vairāku uzņēmumu komandām: “Swedbank”, “4Finance”, “Latvenergo”, “UPB”, “ALTUM”, “Citadele Bank”, “Twino”, “Signet Bank”, “BlueOrange Bank”.

Mācības notiks darba dienu vakaros no plkst. 18.00 līdz 21.45 vienu vai divas reizes nedēļā.

Programmas apjoms ir 160 stundas un ilgums – 4 mēneši.

Teorija tiešsaistē - 40 stundas (no tām 24 stundas patstāvīgi).

Praktiskie darbi tiešsaistē - 120 stundas (no tām 88 stundas patstāvīgi).

E-pasts: profesionalis@lu.lv

Tālr.: 67034983; 29198484