Uzzini par iespēju apmācīt darbiniekus izmantojot ERAF fondu līdzfinansējumu -> Saņemt piedāvājumu

Programmas mērķis ir aktualizēt testēšanas automatizācijas lomu IT pasaulē atbilstoši mūsdienu praksei, kā arī pilnveidot dalībnieku zināšanas un praktisko pieredzi tīmekļa lietojumprogrammu testēšanā.

IT pasaulē nozīmīga loma ir ne tikai programmētājiem, bet arī testētājiem. Strādājot ar lielām sistēmām, darba veikšanā svarīga ir augstas kvalitātes nodrošināšana noteiktos termiņos. Lai darbu veiktu ātrāk, produktīvāk un efektīvāk, tiek izmantota automatizācija. Apmācību ietvaros tiks apgūtas teorētiskās un praktiskās zināšanas par testēšanu un automatizāciju, un iegūtās prasmes varēs pielietot nelielu automatizācijas projektu izstrādē, tīmekļa lietojumprogrammu testēšanai. Pabeidzot mācību programmu, dalībnieki spēs saplānot, sagatavot un izpildīt automatizēto programmatūru pārbaudi un dokumentēt pārbaudes laikā identificētās kļūdas, balstoties uz projektā noteiktajām prasībām.

 Kompetences

Testēšanas procesu automatizēšana 

 Kam paredzēta programma

Iesācējiem vai ar darba pieredzi profesijā līdz gadam, kuri apgūs testēšanas teoriju un pratīs strādāt ar pamata tehniskajiem dokumentiem. 

 Programmā tiks strādāts ar digitālajiem rīkiem

Mākoņu tehnoloģijas, IntelliJ IDEA, Git, Visual Studio Code, WebDriver, Selenium, JUnit 5, Cucumber, Selenide, Selenoid,  PostgreSQL, REST Assured, Lombok, Jackson 

Tēmas

  • HTML, CSS un JavaScript pamati. 
  • Testēšanas satvars WebDriver. 
  • Tīmekļa vietnes testēšanas alternatīva – testēšanas satvars Selenide.  
  • Tīmekļa darbības principi un REST.  
  • Testēšanas satvars aizmugursistēmas testēšanai – REST Assured.

 Pasniedzēji 

Vjačeslavs Pēteris Vasiļevskis uzsāka savas gaitas IT pasaulē 1999.gadā, kad iestājās RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātē. Ieguva bakalaura grādu 2002.gadā, maģistra grādu 2004.gadā.  Paralēli studijām sāka strādāt 2002.gadā. Lielākoties darbs ir ar Oracle un Java, strādājis vairākos projektos, Latvijā un ārvalstīs; projekti saistīti ar risku apdrošināšanu. Pēdējos desmit gadus strādā kā izstrādātājs un eksperts SEB Life and Pension Baltic SE kompānijā, bet kopš šā gada sākuma, pieņemot jaunus izaicinājumus, pievienojies Sapins Latvia kompānijas komandai.

 Grafiks

Mācības notiks 1 reizi nedēļā, darba dienu vakaros no plkst. 19.00 līdz 22.00

Programmas apjoms ir 80 akadēmiskās stundas un ilgums - 3 mēneši 

 Maksa par dalību apmācībās

Par uzņēmuma vai personīgajiem līdzekļiem - 637 euro

Uzzini vairāk par maksājumu iespējām un atlaidēm, kā arī saņem konsultāciju par programmas izvēli rakstot uz profesionalis@lu.lv vai zvanot 29198484