Mūsdienīgas tīmekļa vietnes vai mobilās lietotnes dizaina izstrāde izmaksā vairākus simtus vai pat tūkstošus eiro. Iemācies to darīt ērti un sāc pelnīt ar to!

Pēc programmas apguves dalībnieks spēs patstāvīgi izstrādāt tīmekļa vietnes dizainu, izmantojot Figma programmatūru, padarīt tīmekļa vietnes dizainu funkcionālu, izmantojot HTML5 un CSS3 tehnoloģijas, rediģēt un papildināt esošās tīmekļa vietnes ar HTML5 un CSS3 kodu un funkcionalitāti, kā arī novērtēt tīmekļa vietņu optimizācijas pakāpi attiecībā pret meklētājsistēmu Google un Yandex (SEO).

Programmas auditorija

Programma būs piemērota iesācējiem bez priekšzināšanām programmēšanā. 

Programmā apskatītās tēmas

  • IT projekta izstrādes dzīves cikls. 
  • SEO pamati.
  • Tīmekļa vietnes un mobilās lietotnes dizaina izstrādes pamati. 
  • Digitālie komunikācijas kanāli.
  • HTML un CSS pamati.
  • Tīmekļa vietnes izstrāde.

Pasniedzēji

Mg.comp. Arturs Rasnacis, uzņēmējs un “TrustSearch” startup uzņēmuma dibinātājs, kas piesaistīja 130 000 eiro investīcijās. Vairāk nekā 8 gadu darba pieredze IT jomā, specializācija - IT projektu vadība, SEO (Google/Yandex), metodoloģijas - Agile Scrum, Kanban, Lean, tehnoloģijas - HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, GIT, PHP7, SQL, Laravel, OcotberCMS

Dmitrijs Valaks, Frontend guru ar vairāk kā 120 tūkstošiem sekotāju Youtube kanālā. Vairāk nekā 8 gadu darba pieredze IT industrijā, specializācija - Frontend developer, Web & Mobile design, tehnoloģijas - HTML5, CSS3, SASS, LESS, Gulp, WebPack, Git, JavaScript, jQuery, PHP, SQL, ietvari (Frameworks) - Bootstrap, Foundation, Vue.JS, CodeIgniter, WordPress, OctoberCMS. Vada tiešsasites apmācības vairāk nekā 5 gadus.

Nodarbību grafiks

Mācības notiks darba dienu vakaros no plkst. 18.00 līdz 21.30 vienu vai divas reizes nedēļā. Programmas apjoms ir 160 akadēmiskās stundas (1 akadēmiskā stunda – 45 min.).

Programmas ilgums - 4 mēneši/ 16 nedēļas.

Maksa par dalību apmācībās:

Projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros:

  • Ar 90% ES fondu un valsts finansējumu - 51.20 eiro
  • studējot par personīgajiem līdzekļiem - 512 eiro

Ārpus projekta laika - 775 eiro

Kontaktinformācija

E-pasts: profesionalis@lu.lv

Tālr.: 67034983; 29198484