Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
KATEGORIJA
Tēma
Struktūrvienība
Tēmas kat. apakštēma
Struktūrv. tēmas apakštēma
 • Piesakies programmai "Praktiskā projektu vadīšana"
  19.09.2017

  Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs aicina pieteikties profesionālās pilnveides programmā “Praktiskā projektu vadīšana”. Nodarbības sākas 2017. gada 25. septembrī, iespējams pieteikties kursiem jau tagad.

 • Aicinām reģistrēties "Finanšu vadības" grupā
  19.09.2017

  Sākusies pieteikšanās profesionālās pilnveides programmai "Finanšu vadība un plānošana maziem un vidējiem uzņēmumiem". Nodarbības sākas 2017.gada 2.oktobrī, iespējams jau tagad reģistrēties kursiem.

 • Svinīgi noslēgusies profesionālās pilnveides programma „Finanšu vadība”
  12.07.2017

  21. jūnijā Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes (LU BVEF) Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrā svinīgi tika izsniegtas apliecības par profesionālās pilnveides izglītību – 13 klausītājiem, kas apguvuši programmu “Finanšu vadība un plānošana maziem un vidējiem uzņēmumiem”. Programmu absolventu vidū ir uzņēmumu direktori, valdes locekļi, finanšu analītiķi un ministriju pārstāvji, kuri atzina, ka mācīšanās sagādājusi pozitīvas emocijas.

 • Aicinām pieteikties pedagogus profesionālās pilveides programmai
  05.07.2017

  Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs aicina pieteikties skolotājus kursiem “Ekonomikas mācīšanas pamati”. Nodarbības sākās 2017. gada 14. augustā. Pieteikties kursiem var www.vumc.lv .

 • Sākusies pieteikšanās mārketinga kursiem
  05.07.2017

  Vadības un uzņēmējdarbības mācību centrs uzsāk pieteikšanos profesionālās pilnveides programmā "Praktiskais mārketings". Nodarbības sākas 2017.gada 26.septembrī, iespējams jau pieteikties.

 • Piesakies kursam "Projektu vadīšanas metodes"
  11.04.2017

  Projektu vadīšanā tiek pielietoti vairāki starptautiskie standarti, kuros tiek noteikts un definēts, kas ir projekts, projektu vadīšana, projektu vadīšanas procesi. Profesionāla projektu vadība paredz specifisku projektu vadīšanas metožu pielietošanu projektu izstrādē. Pielietojot šīs metodes ir iespējams pārvaldīt gan sarežģītus un dinamiskus projektus, gan projektus mūsu ikdienā.

 • Piesakies profesionālās pilnveides programmai "Praktiskā projektu vadība"
  16.02.2017

  Vēl var paspēt pieteikties profesionālās pilnveides programmai "Praktiskā projektu vadība", kas sāksies šī gada 1.martā. Programma sniedz pamatzināšanas projektu izstrādē, organizācijā, plānošanā un uzraudzībā.